УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • DYNAMITE EFFECT - Активатор Клева (Динаміт Ефект)

DYNAMITE EFFECT - Активатор Клева (Динаміт Ефект)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити DYNAMITE EFFECT - Активатор Клева (Динаміт Ефект) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Склад активатора клювання Динаміт Ефект

Дія компонентів, що входять до складу, спрямоване на залучення риби на великій відстані. У складі містяться феромони, синтезовані в лабораторних умовах, а також ефірні олії анісу та часнику. Вони посилюють дію феромонів і розповсюджують їх величезною територією. До складу також входять харчові добавки, що залучають будь-який вид морських і прісноводних риб.

Продукт складається з п'яти металізованих пакетів, розміром 50*70 мм, у кожному міститься 5 мл активатора. Вони запаковані у фірмове водонепроникне пакування з ПЕ. Металізований герметичний пакет дозволяє зберегти властивості препарату у первозданному вигляді. Продукт виробляється у рідкому вигляді. Однієї упаковки на 5-20 разів використання. Активатор заслужено визнаний найпотужнішим стимулятором улову у всьому світі.

Переваги

Продукт затребуваний у професійних рибалок, у рибницьких господарствах, а також у біологів, які контролюють поведінку риби. Активатор працює в будь-якій водоймі, це може бути річка, озеро, океан, море, солоне чи прісне водосховище. Ефективний для будь-якого виду риб: річкової, морської, хижої або мирної, будь-якої доби: увечері, рано-вранці, вдень або вночі, у будь-яку пору року: навесні, взимку, восени або влітку.

Дія препарату ґрунтується на феромонах. Це біологічно активні речовини, які живі організми виділяють у навколишнє середовище, вони специфічно впливають на поведінку, емоційний і фізіологічний стан, а також обмінні процеси. Розроблена речовина, що діє аналогічно природному феромону, викликає невмотивоване підвищення апетиту у риб та необхідність збиратися у стадо.

Активатор клювання Dynamite Effect інструкція із застосування

Для звичайної риби змішують вміст пакету зі стандартним підгодовуванням (саморобним, багатокомпонентним або покупним) в наступній пропорції: на 2-2,5 кг підгодовування знадобиться 1 пакетик (5 мл) активатора.

Для хижої риби активатором обробляють природні чи штучні приманки, після чого ловлять рибу у стандартному режимі.

Допускається використання продукту безпосередньо з живою наживкою. Для чого розчиняють пакетик-ампулу у будь-якій воді і на 1-2 секунди опускають туди наживку, після чого її можна насаджувати на гачок. Детальна інструкція є на упаковці препарату.

Щоб досягти максимального ефекту, не варто препарат виливати просто у воду, його необхідно додавати в підгодовування. Протягом 30 хвилин проявляється ефект від використання засобу. Препарат не завдає шкоди ні рибі, ні довкіллю, він просто стимулює її апетит.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук