УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Power Guard – німецькі автобафери (Павер Гард)

  • 259 Грн

  • 5 або більше: 246 Грн
  • 10 або більше: 233 Грн
  • 50 або більше: 220 Грн
  • 100 або більше: 207 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Power Guard – німецькі автобафери (Павер Гард) за 259 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Форумчани, включаючи офіційних виробників товару, хвалять автобафери з позиції опису властивостей такого матеріалу, як уретан:


відрізняється прозорістю;

використовується під час виробництва кросівок під брендом Nike;

поглинає удари;

має пам'ять, тобто навіть асфальтоукладочний каток не здатний змінити його форму на довгий час, він все одно повертається у вихідний стан;

мало зношується, що підтверджується терміном його служби, що становить, за деякими даними, близько шести років.

Як працює автобафер та принцип дії

Пружину слід сприймати як єдиний механізм з погляду фізики, що працює однаково всіх ділянках. Що відбувається, коли встановлюється проставка?


Додавання цього елемента призводить до вимкнення витка із процесу злагодженої роботи пружини. В результаті спостерігається дисбаланс у плані розподілу навантаження, воно стає нерівномірним: збільшується тиск, який чиниться не тільки на саму пружину, але і на її чашу.


При цьому уретан виграє на тлі гуми, оскільки він здатний змінювати форму під навантаженнями і повертатися у вихідний стан, коли на нього перестає діяти тиск.

Необхідність у різних проставках та подушках виникає тоді, коли констатується такий факт, як просідання пружин. Саме з цього моменту і виникає потреба у згаданих елементах, здатних забезпечити повернення колишньої жорсткості пружин за невеликі гроші.

Плюси та переваги від встановлення автобаферів


Звернення до можливостей автобаферів Power Guard дозволяє досягти комфорту, безпеки, економічності та зменшення втоми водія.


Комфорт - автомобіль починає менше "клювати" носом при проходженні лежачих поліцейських або внаслідок різкого гальмування. Також зменшується шум при їзді бруківкою та проїздом ям, асфальтових стиків, рейок.

Безпека – менший крен на поворотах, зменшення валкості транспортного засобу та його розгойдування. Проїзд ям не викликає сильного розгойдування, що знижує ймовірність ударів про нерівність на дорозі.

Економічність - велика безпека амортизаторів від пробоїв, що позитивно відбивається на термін їхньої служби.

Зниження втоми водія - під час тривалих поїздок зайве розгойдування автомобіля призводить до того, що тіло водія здійснює коливальні рухи, а це змушує практично постійно напружувати м'язи, щоб повертатися у вихідне положення.

Саме в цьому випадку і виручають автобафери, які дбають про водія, зменшуючи розгойдування транспортного засобу.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук