УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Active dry – Концентрат проти гіпергідрозу (потів) (Актив Драй)

Active dry – Концентрат проти гіпергідрозу (потів) (Актив Драй)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Active dry – Концентрат проти гіпергідрозу (потів) (Актив Драй) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Дія формули Актив Драй починається відразу після вступу до організму. Активні компоненти впливають на центральну нервову систему та пригнічують причину виникнення підвищеної пітливості. Усувається стрес, а разом із ним і ризик гіперпотливості.


Подальші дії відбуваються у зонах підвищеної активності потових залоз, де на них виявляється регулюючий та стабілізуючий вплив.


При регулярному застосуванні можна забезпечити впевненість у собі, навіть у спекотні дні чи займаючись спортом. Це суттєво впливає на самооцінку, зменшує ймовірність виникнення незручних ситуацій та дає можливість почуватися максимально впевнено.


склад

Габа Алішань. Регулює роботу вегетативної нервової системи, покращує перебіг локальних обмінних процесів.

Конюшина Лугова. Мінімізує ризик виникнення алергії, пригнічує надмірну пітливість внаслідок переживань, нервових потрясінь та депресії.

Падуба Широколистий. Нормалізує роботу серцево-судинної системи, підтримує в нормі артеріальний тиск та мінімізує ризик виникнення інфаркту та інсульту.

Гінко білоба. Має потужну протибактеріальну дію, пригнічує активність патогенної мікрофлори.

Верба Біла. Регулює роботу потових залоз, у тому числі в зонах їхньої підвищеної активності – пахвах, стопах, стегнах, спині.

Спосіб застосування

Концентрат приймати по 1 мірній ложці (5 мл) внутрішньо на голодний шлунок за 30 хвилин до їди вранці та ввечері. Курс 20 днів.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук