УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Blossomsib - комплекс для омолодження та відновлення організму / Розквітай (Блоссомсиб)

Blossomsib - комплекс для омолодження та відновлення організму / Розквітай (Блоссомсиб)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Blossomsib - комплекс для омолодження та відновлення організму / Розквітай (Блоссомсиб) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Корисні властивості та переваги комплексу

Виробники вітамінів твердять нам про те, що, щоб уникнути ослаблення волосся і нігтів, необхідно вживати якомога більше кальцію. Однак із віком кальцій починає замінювати запаси кремнію в організмі – це одна з ознак старіння.

Концентрат молодості заповнює запаси цього мікроелемента, тим самим відновлюючи обмінні процеси, які відповідають за стан шкіри, волосся та нігтів. До того ж основу комплексу становить вода, збагачена киснем та відфільтрована за допомогою яшми, агату та кварцу. Ще одним підтвердженням високої якості еліксиру молодості є факт участі продукту у програмі «Здорове харчування – здоров'я нації».

Склад Блоссомсиб

Склад диво-комплексу:

  • Цеоліт, завдяки якому з організму виводяться шкідливі токсичні речовини, зокрема радіоактивні;
  • Прополіс, що грає роль знезаражувача;
  • Ягель, або оленячий мох, що сприяє формуванню міцного імунітету і вбиває хвороботворні мікроби та віруси в організмі;
  • Гумінові кислоти - криниця цілющих антиоксидантів, які мають цілу низку позитивних якостей - від уповільнення старіння і до боротьби з хвороботворними мікроорганізмами.

Як працює комплекс "Розквітай"?

Спосіб застосування та дозування

Перед вживанням еліксиру молодості необхідно розвести половину мірної піпетки в ста мілілітрах води. Використовувати концентрат потрібно двічі на добу, за півгодини до їди. Розкрита бульбашка необхідно пропити протягом місяця.

Курс складає двадцять чотири дні, після дванадцяти днів прийому еліксиру потрібно зробити триденну перерву. Рекомендовано пропивати два-три курси на рік, залежно від ступеня забруднення місцевості, де ви проживаєте. Усього на курс знадобиться один флакон Blossomsib.

Протипоказання

Комплекс не має особливих протипоказань, крім віку прийому. Не рекомендується приймати еліксир особам, які не досягли повноліття.

Варто також проконсультуватися з лікарем щодо алергічних реакцій, чутливим до компонентів, що містяться в концентраті через індивідуальну непереносимість.

Характеристики

Основні
Країна виробник Росія
Об `єм 30 мл


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук