УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Моделюючі шортики BOOTY (розмір XL) чорні

Моделюючі шортики BOOTY (розмір XL) чорні

  • 329 Грн

  • 5 або більше: 313 Грн
  • 10 або більше: 296 Грн
  • 50 або більше: 280 Грн
  • 100 або більше: 263 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Моделюючі шортики BOOTY (розмір XL) чорні за 329 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

BOOTY – правда чи обман?
Перш ніж розпочати розробку такої моделі шортиків, виробники підключили до цього процесу професійних тренерів та вчених, щоб врахувати всі моменти та нюанси, пов'язані з будовою та особливостями сідничних м'язів жіночого тіла. Тому можна точно сказати, що до процесу створення цього дивовижного виробу виробники підійшли з усією відповідальністю і серйозністю, що ще раз підтверджує той факт, що шортики, що моделюють, не є розлученням або приманкою для наївних споживачів, а дійсно можуть допомогти скоригувати область сідниць.

Корисні властивості та переваги
Моделюючі шорти справді можуть візуально перетворити жіночу задню частину тіла. А вся справа в тому, що завдяки своїй інноваційній конструкції вони роблять таку дію:

піднімають сідниці та роблять їх більш об'ємними;
форми набувають гарної опуклості, жіночності та сексуальності;
завдяки новим формам свого тіла жінка стає впевненішою у своїй привабливості та чарівності;
старезні м'язи набувають пружності, а целюліт стає менш помітним;
за рахунок змін, що відбуваються, облягаючий та інший одяг починає сидіти і виглядати на жінці просто чудово;
вся постать стає спокусливою.
Надягаючи моделюючий виріб BOOTY, з дівчиною починають відбуватися внутрішні та зовнішні метаморфози. Вона краще відчуває своє тіло, яке подається вже у вигіднішому світлі. Самооцінка підвищується, даючи стимул і поштовх до нових життєвих звершень. Навіть у відносинах із протилежною статтю така панночка обирає інший шлях поведінки, легкий і не зобов'язуючий. А це завжди надає людині додаткової привабливості. І, здавалося б, йдеться про моделюючі шортики, а на виході можна отримати такий спектр позитивних змін.

Також виріб BOOTY має свої переваги. До них відносяться:
універсальність, зручність та комфорт під час носіння;
непомітність під одягом навіть із найтоншого матеріалу;
не заважають руху та не здавлюють шкіру;
можливість уникнути хірургічного втручання;
відсутність побічних ефектів;
різноманітність цікавих моделей та кольорової гами;
завдяки компактності ці шортики можна брати із собою у далекі поїздки.
Інструкція із застосування шортів
На відміну від різноманітних тренажерів моделюючими шортиками, досить легко і просто користуватися. Вони просто надягають на голе тіло так, щоб у самих прорізах опинилися сідниці. Решту роблять уже шортики. Вони створюють ефект піднімання та округлості. Виглядає це приголомшливо. При цьому таку річ можна використовувати під будь-яке вбрання і при цьому не побоюватися, що хтось помітить ці шортики.

Носити можна щодня, але з забувати знімати проти ночі. І, звичайно, такий виріб вимагає делікатного прання. Про це можна буде докладніше дізнатися в інструкції, яка додається до шортиків і де описано догляд за ними.

Як діють?
Моделюючі шорти BOOTY виконані таким чином, що в них є спеціальні прорізи, під якими тканина делікатно і непомітно піднімає та утримує сідниці, додаючи їм об'єм та округлість. Візуально жіноча попа набуває спокусливої та привабливої форми.

Розмір - XL чорні

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук