УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Автомобільний обігрівач салону від прикурювача Auto Heater Fan 200W

  • 359 Грн

  • 5 або більше: 341 Грн
  • 10 або більше: 323 Грн
  • 50 або більше: 305 Грн
  • 100 або більше: 287 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Автомобільний обігрівач салону від прикурювача Auto Heater Fan 200W за 359 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Обігрівач 12 вольт автомобільний, що працює від прикурювача, допоможе вирішити обидві проблеми.


Принцип роботи пристрою простий. Це фен-обігрівач, який подає потужний потік повітря через керамічний елемент. Пристрій виробляє потужний рівномірний потік повітря, який водій спрямовує у різні боки (залежно від потреб). Керамічна поверхня приладу швидко нагрівається. Тепло від поверхні швидко нагріває повітря у салоні транспортного засобу, розморожуючи вікна. Водієві не важко видалити крижану скоринку, яка почала підтаювати, зі скла одним легким рухом.


Обігрів, що виробляється цим приладом, не є основним. Він не замінить стаціонарної пічки, а лише служить як додаткове джерело тепла.


12-вольтовий обігрівач, незважаючи на визнання серед водіїв, не завжди ефективний. У мороз -20 і нижче його потужності мало, щоб обігріти автомобіль та скло. При такому морозі використовують обладнання потужніше (14В).


Правильно вибраний обігрівач не надасть проблем під час експлуатації. Система автоматичного відключення приладу при досягненні заданої водієм температури вбереже обігрівач від перегріву та забезпечить безпеку водія. Під час експлуатації приладу керуються стандартними вимогами щодо безпеки електричних приладів. Головне з них – не залишати обладнання увімкненим у мережу, якщо в автомобілі нікого немає. Не можна залишати штекер у прикурювачі, якщо двигун автомобіля вимкнений.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук